Фотосесія «Весняні Мрії» створена між гіллям квітучих дерев у мальовничій мисцині поблизу Чикаго.

Автор фото Оксана Федорук-Терлецька втілила задум створити квітучий, мрійливий і романтичний образ української красуні Уляни Фенин, Міс Української Діаспри 2014.

Як розповіла Уляна, вже найближчим часом вона планує відвідати Україну з благодійною місією. На кошти, виручені з нещодавнього Ukrainian Chiacgo Fashion Show, Міс Діаспора придбає необхідні речі, ліки та їжу для родин військових та дітей-інвалідів з сирітських будинків. Зокрема красуня відвідає 2 дитячі будинки у Івано-Франківській області. Уляна розповіла, що довгоочікуваний квиток в Україну вона придбала за власні кошти і, окрім благодійної місії організації Miss Ukrainian Diaspora, з нетерпінням чекає зустрічі зі своїми рідними, які живуть в місті Коломия.

Впродовж року учасниці та фіналістки конкурсу Міс Українська Діаспора збирали та допомагали відправляти речі для постраждалих від війни та медичне обладнання та для госпіталів в Україні. Гуртом купували та надсилали необхідні речі безпосередньо потребуючим родинам військових та багатодітним сім’ям. На кошти, виручені з самого конкурсу Міс Українська Діаспора, було відправлено кілька десятків тон вантажів з медичним устаткуванням, одягом, а також закуповувалися продукти та ліки для військових.
Крилатий вислів «Краса врятує світ», можливо, звучить занадто поетично, проте красуні з організації Міс Українська Діаспора доводять це своїми справми. Українки не тільки вродливі зовні, але й душею.

vesna_02

vesna_03Доречі, велика і дружня команда українських красунь, чекає поповнення. Адже вже розпочалась реєстрація учасниць на конкурс Miss Ukrainian Diaspora 2015. Організатори запрошують до участі всіх красунь українського походження. І хай переможе красуня з найвродливішою душею.


Photos by Ksju Kami Photography
Model Uliana Fenyn,
Miss Ukrainian Diaspora 2014
Makeup Artist – Viktoria Rand