Онлайн-магазин ODIVO підтримує та популяризує українські бренди в Америці і, як стверджують творці проекту: не усі, а лише найліпші

Ніхто не зацікавлений у добре зшитому одязі за розумною ціною, якщо він німий, порожній і беззмістовний. Цього твердження дотримується команда ODIVO – проекту, що взявся розповісти про українських модельєрів у Америці.

od_02Засновниця бренду Lada Legina, до одягу ставиться по-філософськи. Каже, зовнішній вигляд – це не просто вбрання, а спосіб ідентифікації, він характеризує особистість.

“Одяг сьогодні – це життєва позиція, ставлення до себе та навколишнього середовища, це звички та погляди, рівень інтелекту, одяг підкреслює риси характеру, демонструє гідність”.

od_03ODIVO пропонує ознайомитись та обрати моделі від низки українських дизайнерів. Це, зокрема, Ксенія Шнайдер, Юлія Магдич, Andreeva, Karavay, Anna October та FLOW. Усі вони, як переконують в ODIVO, змогли переосмислити традиційний спадок української культури і зміксувати його із найновішами трендами сезону, часто навіть забігаючи у майбутнє модних тенденцій.  Для Америки, у якій сплетіння культур видно так добре, як у жодній іншій країні світу, унікальний український одяг може бути особливо цікавим.

“Українська мода сьогодні активно вступає у колаборацію з сучасним мистецтвом, формує локальні тенденції та взаємодіє з глобальними світовими трендами на найвищому рівні.  У час, коли концепція має велике значення, ODIVO бере на себе місію познайомити світ з найбільш цікавими та актуальними моделями одягу сучасної української моди”,

od_04Усі представлені імена у певних колах вже встигли стати легендарними, стверджують в ODIVO. А все тому, що несуть відповідальність перед клієнтами. Не менш важливим є те, що дизайнери гарантують високу якість одягу, який для себе можуть обрати люди різного походження, з різними смаками і поглядами. od_01

“Ми пропонуємо приєднатись до світогляду українських дизайнерів, які вважать за необхідне надати нашому зовнішньому вигляду не тільки глибоку естетичну форму, – каже Лада Легіна, – а і звернутися до наших глибин душі, відчуттів, що всередині нас, і таким чином виражені візуально”.


Автор статті Христина Бондарєва