Український бренд OKSANA MUKHA, заснований 20 років тому, вже встиг завоювати одну з топових позицій на європейському ринку весільної моди. Компанія впевнено заявила про себе в сегменті вишуканих весільних та вечірніх суконь, де конкуренція традиційно висока, і "вхідний квиток" куди легко не дістається.

muxa_02Жінка, яка сформувала поняття весільної моди в Україні, засновниця бренду — Оксана Теодорівна — розповіла Ukrainian Chicago, що ключову роль в історії становлення студії зіграло, як не дивно, її власне весілля.

Коли Україна зароджувалася як держава, зародилася і компанія OKSANA MUKHA. Тоді, наприкінці 80-х років, обійшовши сотню магазинів, але так і не знайшовши ідеального весільного вбрання, Оксана йшла під вінець у платті, створеному за власними ескізами.

muxa_03

Позитивна реакція на сукню підштовхнула шили весільне вбрання на продаж. Почалося все з двох швейних машин і орендованого приміщення. Але досить швидко виробництво вдалося розширити — попит і позитивні відгуки спонукали до постійного розвитку.

muxa_04

Успіх бренду зростав з арифметичною прогресією: вихід на міжнародний ринок, відкриття авторського салону у рідному Львові та далекому Парижі, міжнародні профільні виставки, нагороди та покази… Ймовірно, успіх дизайнера криється в тому, що вона тонко відчуває настрій наречених.

muxa_05

У створенні суконь використовуються матеріали світових виробників найвищої якості — мережива Сhantilly, органза, жакард, атлас, натуральний шовк, шифон, оригінальні кристали Swarovski.

Нашими клієнтами є незалежні, впевнені у собі дівчата, які точно знають, чого хочуть та беруть від життя лише найкраще

Український бренд OKSANA MUKHA представив нову іміджеву фотосесію, яку відзняли на тлі мальовничих карпатських пейзажів та квіткових полів. Перед об’єктивом фотографа Mary Mayska позувала дизайнер та обличчя бренду – Катерина Ялова. У фотосесі представлені сукні з останньої колекції  Privee AW 2016.

muxa_01Стиль від OKSANA MUKHA — це втілення високого художнього смаку, майстерності дизайнера, в поєднанні з європейською якістю і кращими матеріалами з усього світу. Це уособлення вишуканої елегантності та ніжності в кожній сукні.


Текст: Ірина Хасишин
Фото: Mary Mayska / Модель: Катерина Ялова