Ювілейний п’ятий конкурс Міс Українська Діаспора відбудеться в Чикаго 22 листопада в Christian Heritage Academy Theater. 16 українських красунь з різних куточків США будуть змагатися за корону найвродливішої українки діаспори.

Зіркова гостя цьогорічного конкурсу ЗЛАТА ОГНЕВIЧ – дзвінкоголоса красуня з українського Криму, срібна переможниця Євробачення, солістка Ансамблю Збройних Сил України. Багато хто називає Злату однією з найкращих співачок України. Пісні, які вже давно наспівує вся країна: “Pray For Ukraine”, “За лісами-горами”, “Пристрасть” та інші вперше в Чикаго прозвучать для глядачів конкурсу Міс Українська Діаспора. Більше про Злату Огневіч читайте в наступному номері Ukrainian Chicago Magazine.

miss_02Спеціально для учасниць Міс Українська Діаспора 2015 відома українська дизайнерка етно-одягу Оксана Полонець готує колеції вечірніх суконь та костюмів у стилі українського етно. І саме у такому вбранні на сцену вийдуть найвродливіші українки діаспори.

miss_03МАРІАННА ПОПОВИЧ
МІС УКРАЇНСЬКА ДІАСПОРА 2011
ФОТО: KSJU KAMI PHOTOGRAPHY
СУКНЯ: ДИЗАЙН-СТУДІЯ ОКСАНИ ПОЛОНЕЦЬ

Напередодні конкурсу фотографу Оксані Федорук-Терлецькій (Ksju Kami) вдалося створити фотосесії з сукнями від Оксани Полонець. Моделями стали переможниції 2011-2014 років Маріанна Попович, Соломія Крунь та Уляна Фенин.

Зокрема, Маріанна Попович, ще у 2011 році стала першою коронованою красунею діаспори. Дівчина народилась на Сумщині та виросла на Івано-Франківщині, закінчила Львівську національну академію мистецтв. Більше ніж вісім років мешкає в Чикаго та працює в індустрії косметології та візажу. Вродлива і обдарована мистецьким талантом Маріанна, отримала найбільшу прихільність серед журі у 2011 році.

miss_04СОЛОМІЯ КРУНЬ
МІС УКРАЇНСЬКА ДІАСПОРА 2013
ФОТО: KSJU KAMI PHOTOGRAPHY
СУКНЯ: ДИЗАЙН-СТУДІЯ ОКСАНИ ПОЛОНЕЦЬ

“Цьогорічним учасницям я хочу побажати позитивного настрою та бути собою і не забувати ставитись до інших кокурсанток, як до подруг, а не суперниць. Дівчатка, ви здобудете не тільки перемогу та незабутні відчуття від великої сцени та тисячі поглядів глядачів, ви потоваришуєте одна з одною, знайдете справжніх друзів на довгі роки, так як усі конкурсантки 2011 року, яким я дякую , що вони є в моєму житті !”, – розповіла Маріанна Попович.

miss_05УЛЯНА ФЕНИН
МІС УКРАЇНСЬКА ДІАСПОРА 2014
ФОТО: KSJU KAMI PHOTOGRAPHY
СУКНЯ: ДИЗАЙН-СТУДІЯ ОКСАНИ ПОЛОНЕЦЬ

Кожна з переможниць конкурсу і навіть переважна кількість колишніх учасниць постійно беруть участь у благодійних подіях, збирають і пересилають гуманітарну допомогу в Україну. Цього року організаторами конкурсу за сприяння дівчат-учасниць, волонтерів, меценатів, лікарів та простих людей було відправлено 2 контейнери з медичним обладнанням та речами для постраждалих від війни українців. А нещодавно, Уляна Фенин (Міс 2014) побувала в Україні, де відвідала і передала допомогу трьом дитячим будинкам.

miss_06ВАЛЕРІЯ ЛОСЮК
МІС УКРАЇНСЬКА ДІАСПОРА 2012
ФОТО: KSJU KAMI PHOTOGRAPHY

“Краса не витрачається марно, вона помножує щирість і добрі справи. Конкурс Міс Українська Діаспора вже 5 років привертає увагу як українців, так і глядачів інших національностей. І сподіваємося, що ми робимо добру справу для рідної землі. У журі конкурсу – цікаві і відомі люди, а на сцені цвіт українського етно-одягу, найкращі артисти з України та найвродливіші українки. Ми з гордістю, честю і любов’ю до України створюємо для вас найкрасивішу подію діаспори”, – розповідає Наталія Фігель, організатор та автор ідеї конкурсу Міс Українська Діаспора, редактор журналу Ukrainian Chicago та співзасновниця Медіа-порталу української діаспори VIDIA.org.miss_01Отже, конкурс відбудеться вже скоро. 22 -го листопада. Варто стати свідком такої події, а також, вболівати за учасниць, особливо за тих, які прибудуть з різних куточків США, адже вони найбільше чекають підтримки від Українського Чикаго.

Квитки на подію можна придбати на офіційному сайті конкурсу:
www.MissUkrainianDiaspora.com
або за телефоном (312) 554 5064