Відомий дизайнер Оксана Караванська написала першу дитячу книжку — звісно ж, про моду. А 20 вересня покаже оновлену колекцію в Чикаго.

kar_06Знавець моди, відома у світі українська дизайнерка Оксана Караванська впевнена, що відчуття стилю закладається у людині в дитинстві. Відтак вона створила “Стильну книжку для панянки” — довідничок, що проведе юним красуням екскурсію в історію моди, розповість, як доречно одягатися до школи, у театр чи на дискотеку, з чим носити вишиванку, якими повинні бути джинси і як правильно комбінувати аксесуари. Про деталі книжки, що її тепер пасувало би почитати кожній дівчинці, Ukrainian Chicago розповіли у команді Караванскьої.

kar_02Сама Оксана Караванська – не лише відомий дизайнер і стиліст, а й дбайлива та уважна мама дев’ятирічної модниці Марічки, а тому добре знає, наскільки важливо вчасно познайомити юних панянок зі світом моди та стилю. “Коли я була маленькою, мені не було кому розказати про те, що через одяг можна проявити себе, – каже Оксана Караванська. – Тому я сама почала малювати дівчат та вигадувати для них різний одяг: у такий спосіб перевіряла, пасує їм чи ні. Й так полюбила цю творчість, що стала дизайнером! За час своєї кар’єри я безліч разів бачила, які дива робить правильно підібраний одяг. А вчитися цьому треба змалку. Відтак моя книжка стане для панянок порадником – розкриє секрети моди та стилю, навчить не загубитися в тенденціях і дизайнерських пропозиціях, а декому, можливо, навіть допоможе сформувати власний, неповторний імідж!”.kar_05

 “Стильна книжка для панянки” легко, невимушено і стильно розповідає дівчаткам про закони і підводні течії світу моди й застерігає від того, як не стати жертвою модної індустрії та не підхопити шопоголізм.

kar_03“У цій книжці купа всіляких важливих порад для дівчинки, яка замислюється над власним стилем, – зауважує головний редактор “Видавництва Старого Лева” Мар`яна Савка. – А ще тут є кумедні історії з дитинства самої Оксани – коли вона була панянкою, з непростим характером і несамовитим бажанням стати дизайнером одягу. Книжка дуже стильна! А намалювала її Настя Стефурак – одна з найталановитіших і найкреативніших молодих українських ілюстраторів”.

20 вересня найстильніші модниці Чикаго зможуть побачити оновлену колецію вишиванок-кутюр від Оксани Караванської.

kar_04Невдовзі всі найстильніші поціновувачки моди у Чикаго зможуть побачити оновлену колекцію вишиванок -кутюр від Оксани Караванської. Адже 20 вересня відбудеться Ukrainian Chicago Fashion Show. Як розповіла дизайнерка, до Чикаго приїде з вишиванками, сукнями і навіть осінніми пальтами з елементами етно. Гламурна етно-подія Ukrainian Chicago Fashion Show відбудеться в дантауні Чикаго в готелі The Godfrey Hotel (IO Roofscape), за адресою 127 W Huron St. Chicago.kar_01

Придбати квитки на подію можна на веб-сайті: www.UkrainianСhi.com/fashion.


 

Автор Марічка Паплаускайте
Фото – Ірина Середа