Кольори незалежності і патріотизму у жіночих прикрасах... Чого лиш не забажають стильні українки Чикаго. В одному з минулих номерів журналу ми розповідали Вам про Роксолану Прокопів, майстриню з Чикаго, яка створює неймовірної краси намисто.

“Моя намистина” настільки  зачарувала жіночу половину діаспори, що ледь не кожна забажала мати таке намисто декількох кольорів, та й щоб до кожної вишиванки пасувало. Червоні, як калинове гілля, сині, як зоряна ніч, зелені, як верхівки карпатських лісів, біло-сірі наче туман між річкови камінням, а тепер ще й жовто-блакитні, – всі кольори України поєднуються у намисті від Роксолани Прокопів.

Майстриня настільки вдало комбінує різні за розміром, насиченістю та структурою скляні намистини, що її творіння збирають сотні вподобань у соцмережах.

nam_02“Новий день приносить нові ідеї, зізнається Роксолана, демонструючи щойно завершене калинове намисто. Вдало зроблена прикраса є наче політ душі, розповідає майстриня, а якщо “намистина” ще отримує головне місце у гардеробі модниці,  то це дає більше натхнення для створення наступних етно-шедеврів Роксолани.nam_03

В цей нелегкий для України час кожен із нас намагається зробити свій внесок, щоб допомогти Батьківщині. Мій внесок – це “Моя намистина”

nam_04Це невеличке доброчинне зернятко, яке, із вашою допомогою, проросте у благодійне поле доброти”, – саме так звернулась до своїх друзів у соцмережі Роксолана Прокопів, а згодом віддала свої твори на благодійний аукціон, кошти з якого будуть передані у Фонд захисту Героїв.

nam_01Це вже не вперше “Моя намистина” допомагає зібрати кошти на допомогу Україні. Звичайні кольорові кульки зі скла, в руках натхненного майстра стають не тільки витвором народного мистецтва, завдяки добрим намірам, вони можуть служити і оберегом, творити добрі справи і головне – бути частинкою України, яка не тільки прикрасить вашу вишиванку, а  буде зігрівати серце.


Photos by Maksym Prokopiv